Filtruj według

DRZWI UKRYTE NIEWIDOCZNE

Szukasz rozwiązania, które pozwoli maksymalnie zwiększyć optycznie przestrzeń i zostanie niezauważone? Sprawdź nasze drzwi ukryte (niewidoczne) i przekonaj się, że są idealną alternatywą dla tradycyjnych skrzydeł.

Zamaskowana ościeżnica pozwala na wtopienie się skrzydła w ścianę dzięki dwóm metodom wykończenia: malowania lub tapetowania. Sam wybierasz rodzaj wykończenia, które możesz samodzielnie wykonać na białej, odpowiednio przygotowanej powierzchni.

W zestawie ukrytych drzwi znajdziesz takie elementy jak:

- prawe lub lewe skrzydło marki DRE (do wyboru cztery szerokości: 60, 70, 80 lub 90 cm),
- drewniana rama,
- 2 gniazda pod zawiasy wpuszczane STAR,
- zamek magnetyczny (do wyboru cztery warianty: na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy).

Wypełnienie skrzydła wykonane jest z wkładu zapewniającego stabilizację oraz trwałość całości konstrukcji. Plaster miodu, o którym mowa, to najlżejsze i zarazem najbardziej solidne rozwiązanie do złudzenia przypominające kształt sześciokąta tworzony przez pszczoły. Taka konstrukcja zapewnia niebywałą lekkość i odporność na różnego rodzaju uszkodzenia. Niewidoczna ościeżnica i wtapiające się w strukturę ściany skrzydło podkreśla nowoczesny charakter przestrzeni i optycznie ją powiększa.

DRZWI UKRYTE NIEWIDOCZNE

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry