Filtruj według

Okucia drzwi przesuwane szklane

Jako dostawca nowoczesnych systemów jezdnych do każdego rodzaju przestrzeni, oferujemy naszym klientom także okucia dopasowane do potrzeb szklanych drzwi przesuwnych. W tej zakładce naszego sklepu internetowego znajdziesz systemy rolkowe, w których skład wchodzą takie elementy jak:

- wózki łożyskowe,
- rura,
- stopery,
- prowadniki,
- mocowania toru.

Kompleksowy zestaw pozwala na samodzielne zamontowanie systemu w sposób łatwy i bezproblemowy. Każdy z elementów wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących trwałość i bezpieczeństwo użytkowania - wszystko, czego wymagają profesjonalne okucia w nowoczesnym stylu. Drzwi przesuwane szklane świetnie sprawdzą się w modernistycznych, minimalistycznych i loftowych wnętrzach, dodając im oryginalnego charakteru. Sprawdź i przekonaj się, że proponowane systemy jezdne sprawdzą się także w Twojej przestrzeni.

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na każde pytanie i pomogą dopasować rodzaj rozwiązania do potrzeb i możliwości Twojego wnętrza.

Okucia drzwi przesuwane szklane

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry