Filtruj według

Okucia do drzwi szklanych

Jednym z niezbędnych elementów każdego systemu stolarki otworowej są okucia. W tej zakładce naszego sklepu internetowego znajdziesz elementy dostosowane do potrzeb drzwi szklanych. W skład każdego z zestawów wchodzą takie komponenty jak:

- klamka,
- zawiasy do skrzydła,
- nakładki na zawiasy,
- zamek.

W przypadku zamków istnieje możliwość wyboru rozwiązania dopasowanego do Twoich potrzeb: oszczędnościowe, na klucz, na wkładkę lub do WC. Należy pamiętać, że do każdego z dostępnych rozwiązań wymagane są otwory pod zamek 2 x Ø 45 oraz pod zawiasy 2 x Ø 18.

Wychodząc naprzeciw oczekiwań każdego z naszych klientów, wśród propozycji znajdziesz szereg wariantów kolorystycznych i wykończeniowych, w jakich dostępne są nasze okucia do drzwi szklanych:

- stal nierdzewna polerowana,
- stal nierdzewna klasyczna,
- złoto,
- aluminium,
- biel.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą naszych rozwiązań do tego szczególnego rodzaju skrzydeł, które wraz z naszymi dodatkami podkreślą nowoczesny charakter i oryginalność Twojej przestrzeni. Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszymi specjalistami i dowiedz się więcej na temat akcesoriów dostępnych w naszej ofercie.

Okucia do drzwi szklanych

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry